Tel: +90 312 334 91 25 Eposta: destek@nakliyatcilarburada.com

İZMİR EVDEN EVE NAKLİYE

İzmir nakliyeci firmalarına ulaşabilir, Izmir şehiriçi yorumları ve Izmir şehirlerarası tavsiyeleri değerlendirebilirsiniz. Tüm İzmir firmalar sizler için listeleniyor. Izmir şehiriçi ve şehirlerarası fiyatlarını kıyaslayın. Sizin için en uygun İzmir nakliye firması ile çalışın.

 

Diyarbakır'daki  görev  süremi  doldurmuş  İzmir'e  tayin  olmuştum.  Çok  kaliteli bir  şekilde şehirlerarası evden eve nakliyat yaptıklarını iddia eden bir firma ile anlaşarak taşınma sürecini başlattım. Bundan yaklaşık yirmi yıl önce yaşadığım bu taşınma sürecinde, internet bugünkü kadar yaygın değildi ve bırakın yüzlerce nakliye firması ile görüşmeyi ilk bulduğunuz şirket ile anlaşma yapmak durumundaydınız. Nitekim eşyalarım, Türkiye'nin yaklaşık on farklı şehrini gezdikten  on  iki gün sonra İzmir'e ulaşabildi. Tabi bu arada eşyalarda büyük hasarlar da meydana gelmişti. Bir de üstüne eşyalarımı getiren kamyon şoförü, eşyaların taşınması için gerekli insan gücünü de benim karşılamam gerektiğini, zira firmanın kendisine hiçbir ödeme yapmadığını söyledi. Anlaşılacağı üzere hem eşyalarım büyük hasara maruz bırakılmış, hem de yaptığımız anlaşmanın dışında yüklüce bir miktar daha ödeme yapmak zorunda kalmıştım.

 

Herhalde taşınmak zorunda kalıp da bunun benzeri sorunlarla karşılaşmayan yoktur. Bizler, İzmir  evden  eve  nakliye ihtiyaçlarınızda,  bu  ve  benzeri  sorunların  son  bulmasını sağlamak üzere internet tabanlı yeni bir uygulamayı hizmetinize sunmuş bulunmaktayız. Bu hizmet sayesinde,  artık  sizin şehir  içi veya şehirlerarası  evden  eve  taşıma işi  yapan  şirketleri  arayıp bulmanıza gerek kalmadı. Zira internet platformumuz ile onların size kısa sürede size ulaşmalarını sağlamaktayız.

 

Sitemizi Nasıl Kullanabilirsiniz?

 

Sizin tek yapmanız gereken, kendinize ait bilgileri doldurmak suretiyle İzmir evden eve nakliye işiniz  ile  ilgili  şartları  belirtmektir.  Bundan  sonra,  şartlarınız  sistemimizde  kayıtlı  olan  nakliye şirketlerine ulaşıp, sizlere teklifte bulunmaları sağlanmaktadır. Dolayısı ile sadece bir değil birçok firmaya  aynı  anda  ulaşmış  oluyor,  bu  firmalardan  istediğinize  telefon  ile  ulaşarak  varsa  özel isteklerinizi iletebiliyorsunuz. Taşınma sonrası bu firmalar için yorum yazarak taşınma ihtiyacı bulunan diğer tüketicileri de firmalar hakkında bilgilendirmiş olabilirsiniz. Bu durum da evden  eve  nakliyat yapan tüm firmaların işlerini daha özenli ve ciddi yapmalarını sağlayacaktır.

İzmir  evden  eve  nakliyat hizmetine  yeni  bir  boyut  katan  internet  sayfamız,  siz  değerli tüketicilerin katkıları ile bu alandaki önemli boşluğu doldurmaktadır. Daha detaylı bilgi almak ve bir an önce nakliye hizmetlerimizden faydalanmak üzere www.nakliyatcilarburada.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.