Tel: +90 312 334 91 25 Eposta: destek@nakliyatcilarburada.com

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYE

 

İstanbul Şehiriçi Sehirlerarası Sigortalı Ambalajlı Marangozlu Profesyonel Ekiple eşya taşımacılığı firmaları

 

Pek çoğumuz hayatımız boyunca birçok kez ev değiştirmek zorunda kalıyoruz. Özellikle devlet memurları bazen beş yıl bazen iki yılda bir görev yeri değiştiriyorlar ve evlerini de beraberlerinde nakletmek durumunda kalıyorlar. Çalışıyorlarsa eşlerinin tayini, çocukların okul nakilleri, yeni bir çevre ve yeni bir iş ortamına bir de evin taşınması stresi eklenince çekilen sıkıntılar daha da artıyor. Bütün bunların üstüne bir de iş bilmez, problemli bir nakliyeci ile karşılaştıysanız hayat yaşanmaz hale geliyor. Bu durum, İstanbul gibi büyük şehirlerde daha fazla yaşanabiliyor. Bu sorunlara çare için kurulan www.nakliyatcilarburada.com internet sitemizle, İstanbul evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere hizmetinizde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Geçmişte nakliye konusunda yaşamış olduğunuz sıkıntıları ortadan kaldırmak üzere hep yanınızdayız.

 

Sitemiz Sizin Yanınızda

 

Bu platformu kurmaktaki en önemli amacımız, siz değerli tüketicileri, doğrudan nakliye işi yapmakta olan firmalar ile buluşturmak suretiyle, profesyonel İstanbul evden eve nakliye keyfini yaşamanızı sağlamaktır. Böylece, aracılar kullanmak yerine doğrudan nakliyeciye ulaşarak komisyon ücretlerinden dolayı artan fiyatları da aşağı çekmiş oluyoruz. Ayrıca iş bitimi çalışmış olduğunuz nakliyeci ile ilgili geri bildirimler bırakarak, kendisinin işini daha ciddi ve özenli yapmasını da sağlayabiliyorsunuz.

Bunun için öncelikle tamamen ücretsiz olarak sitemize üye olmanız ve almak istediğiniz nakliye hizmet şartlarını yayınlamanız yeterlidir. Bizler, site yöneticisi olarak oluşturmuş olduğunuz talebinizin, sistemde kayıtlı nakliyecilerimize süratle iletilmesini sağlıyoruz. Sonrasında kayıtlı kurumsal firmalar, talebiniz ile ilgili olarak size teklifte bulunuyorlar. Bu arada sizin istemeniz durumunda doğrudan telefonla size ulaşabiliyorlar. Dolayısı ile siz tüketici olarak, hem şehir içi hem de şehirlerarası nakliyat ihtiyaçlarınız için, istediğiniz fiyat üzerinden istediğiniz nakliyeci ile anlaşma imkânına kavuşuyorsunuz. Hem de evinizden hiç ayrılmadan, onca işiniz arasında nakliyecileri gezmek yerine onların size ulaşmalarını sağlayarak yapabiliyorsunuz.

 

İnternet sitemiz; İstanbul içinde veya İstanbul dışına evden eve nakliyat başta olmak üzere Türkiye çapında da nakliye hizmeti sunmaktadır. Daha fazla bilgi almak, sitemize kayıt olarak nakliyecilerin size ulaşmasını sağlamak üzere www.nakliyatcilarburada.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.